Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 15 kwietnia 2014

Tydzień Inspiracji - RADOŚĆ - odsłona 1

Kochani,
mamy połowę miesiąca, a zatem oczywiście czas na nasz Tydzień Inspiracji. Chyba wszystkim nam na wiosnę chce się żyć, wstępuje w nas nowa energia, a świat pod koniec zimy wyjątkowo już nieprzyjazny znowu zaczyna nam się wydawać cudownym miejscem :) Dlatego słowo na ten miesiąc też musiało być zgodne z naszymi obecnymi nastrojami. Nasz wybór padł na "RADOŚĆ" :)
Przy okazji nadmienię, że zmieniają się troszkę zasady naszej zabawy. Otóż ponieważ zawsze mamy ogromny problem z wyłonieniem zwyciężczyni TI, postanowiliśmy, że Design Team będzie przyznawał dwie nagrody. Pierwszą, dla zwyciężczyni głosowania DT, będzie tytuł Gościnnej Projektantki następnego miesiąca wraz z bonem do wykorzystania w sklepie na kwotę 60zł. Drugą, dla osoby, która zajmie drugie miejsce w naszym głosowaniu, będzie bon na 50zł. Oprócz tego, jak do tej pory, będą losowane dwie osoby, które otrzymają nagrody niespodzianki - zestawy produktów ze sklepu.
Miło mi bardzo, że ten Tydzień Inspiracji rozpoczyna ogromnie uzdolniona osoba, której prace szalenie lubię :) Przed Wami pierwszy w tym miesiącu gościnny występ Kasi - Ciri.


Pojawienie się nowego członka rodziny to zawsze powód do radości. Postanowiłam przygotować z tej okazji ramkę dla małego Filipka, synka przyjaciółki.


Do przygotowania pracy użyłam papierów oraz ćwieków z kolekcji Chalk Studio 2 firmy My Mind’s Eye, która doskonale połączyła się z dodatkami z kolekcji "Illumination" 7 Dots Studio.


Wykorzystałam też fantastyczny nowy wykrojnik Tima Holtza z serii Frameworks.


Bardzo się cieszę, że mogłam zainaugurować kwietniowy Tydzień Inspiracji :)
Pozdrawiam
Ciri

A poniżej materiały, których użyłam:

A teraz czas już na otwarcie kolekcji inlinkz czekającej na Wasze prace. Mamy nadzieję, że dzięki Wam ten blog stanie się najradośniejszym miejscem w sieci - przynajmniej przez najbliższy tydzień ;)
Na zamieszczanie prac macie czas do wtorku, 22 kwietnia do północy. Przypominamy, że prace nie mogą być publikowane wcześniej :)


2 komentarze:

mru pisze...

Czy pracę zrobioną na to wyzwanie, można zgłosić też do wyzwania na innym blogu?

Marta - scrapki.pl pisze...

Można zgłaszać prace także na inne wyzwania :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)