Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 4 czerwca 2014

Uli umiłowanie wiosny :)

 

Trochę mi smutno, bo właśnie skończył się jeden z moich ulubionych wiosennych miesięcy. Lubię maj, bo co kilka dni rozkwitają nowe kwiatki, a wszystkie o zapachach, od których może zakręcić się w głowie :). To czas, kiedy obstawiam każdy kąt w domu kwiatkami i badylkami. Czeremcha, bez, konwalie... na szczęście to dopiero początek ferii barw i kolorów, która przed nami latem.


Zielony papier bazowy pochodzi z kolekcji "Deszczowa Piosenka" Galerii Papieru. Ta kolekcja od razu rzuciła mi się w oko, bo zieleń i błękit to jedno jedno z moich ulubionych połączeń kolorystycznych. Na moim scrapie nie mogło zabraknąć chipboardów Studio Calico i Pink Paislee, bez których ostatnio nie mogę sobie wyobrazić scrapowania.


Moim nowym scrapowym uzależnieniem stały się też karty mini placements Jillibean Soup. Jestem w nich zakochana po uszy! Może wykorzystać je na wiele twórczych sposobów. Mogą być ciekawym elementem tła w dowolnym kolorze, bo karton, z którego są wykonane dobrze się barwi. Można użyć ich jako maski. Można podkleić je papierem w innym kolorze i wyeksponować wybrane elementy z karty. I to na pewno nie wszystkie możliwości!


Wiosenne pozdrowienia,
Ulietta

Lista użytych materiałów:

1 komentarz:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)