Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 22 grudnia 2014

Nasz Design Team na rok 2015


Witajcie Kochani!
Dzisiaj na naszym blogu post bardzo specjalny, ponieważ mamy przyjemność zaprezentować Wam nasz Design Team na rok 2015 :-)

Przede wszystkim chcę przy tej okazji podziękować wszystkim, którzy zgłosili swoje kandydatury w naszym DT Call. Ilość zgłoszeń, a przede wszystkim ich poziom, przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Wybór był niesłychanie trudny. I między innymi dlatego zdecydowaliśmy się przyjąć do Design Teamu trzy - zamiast przewidywanych dwóch – nowe osoby. Pozostajemy jednak z nadzieją, że z wieloma spośród tych, którzy do nas napisali, będziemy jeszcze mieli okazję współpracować w przyszłości. „Bo piękno na to jest, by zachwycało” :)

Zanim jednak przedstawimy Wam nasz nowy skład DT, dziękuję dwóm wspaniałym dziewczynom – Ani i Asi, które były z nami w tym roku - a nawet dłużej ;-). Dziękuję za przepiękne prace. Za profesjonalizm. Za miłą współpracę. Za uśmiech. Za pomoc na zlotach. Po prostu za wszystko :) Bez Was ten blog byłby znacznie uboższy – co widać poniżej :)A teraz już czas na to, na co wszyscy czekają ;-) Przed Wami wymarzony, wspaniały, fantastyczny Design Team Scrapki.pl na rok 2015:Poznajcie zatem nasze nowe projektantki :)

www.kasiabogatko.com

Moja przygoda ze scrapbookingiem zaczęła się od przygotowania kartek świątecznych dla rodziny i przyjaciół. Jednak dopiero scrapy zatrzymały mnie na dłużej i całkowicie pochłonęło mnie to hobby. Bardzo lubię zabawy z mediami, warstwami, teksturami. Cały czas się uczę, lubię odkrywać nowe techniki i produkty. Chciałabym „odczarować” media, pokazać, że nie należy się ich bać i każdy może spróbować tej techniki.


mamajudo.blogspot.com

Jak się zaczęła moja przygoda z papierem? W 2008 roku zaglądałam na pewne forum o rękodziele i natknęłam się tam na albumy Agnieszki-scrappassion. Tak bardzo mi się spodobały, że zamarzył mi się taki jeden jako prezent dla mojej najstarszej córki na I Komunię św. Ale Agnieszka na moje zapytanie odpowiedziała mniej więcej tak: Masz jeszcze rok czasu, zdążysz się nauczyć i zrobić sama :)
I tak się zaczęła moja przygoda ze scrapbookingiem i z kartkowaniem. Nie muszę oczywiście dodawać, że jestem Agnieszce dozgonnie wdzięczna, prawda? :)
Kocham robić kartki i różne drobiazgi z papieru. Uwielbiam ręczne przeszycia, proste linie, kwiatki, ramki i kolory pastelowe. Zdarza mi się jednak nieco odejść od ulubionych materiałów i kolorów. Ale to rzadko ;)
Co lubię poza tym? Jazdę samochodem, fotografię, śpiew, książki i filmy sensacyjne oraz thrillery. Ciszę. Ketchup. I sernik. Niekoniecznie razem, choć rodzina twierdzi inaczej ;) Nie cierpię plotek, obgadywania i nudy. Oraz salcesonu i flaków.simplevariations.blogspot.com

Moja przygoda ze scrapbookingiem zaczęła jakieś 2 lata temu i już na etapie "podglądania" bardzo mnie to wszystko fascynowało. Zaczynałam od kartek z mnóstwem kwiatów i raczej małych form, ale wkrótce moje serce całkowicie podbiły czyste i proste LO'sy i mimo że zdarza mi się jeszcze czasem popełnić coś bardziej "na bogato" zawsze powracam do białego tła, na jakim zazwyczaj tworzę scrapy :)
Na co dzień jestem studentką już 3-ciego roku filologii angielskiej o specjalizacji kulturoznawczo-tłumaczeniowej :) Oprócz scrapbookingu uwielbiam ciepło (jestem strasznym zmarzluchem :D), białą czekoladę, eksperymenty w kuchni i fotografię ;)Mamy nadzieję, że nasz przyszłoroczny zespół zachwyci Was cudownymi inspiracjami i że będziecie do nas zaglądać także w przyszłym roku :)

Pozdrawiamy przedświątecznie
Marta i DT Scrapki.pl

3 komentarze:

Art_Dorota pisze...

Dziękuję za cały poprzedni rok i witam nowe projektantki :)

JaMajka pisze...

To będzie super rok :D Witamy!!!

Magda Łuczak Art pisze...

Ależ przygoda czeka mnie w tym nadchodzącym roku! I w jakim doborowym towarzystwie!!!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)