Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 15 stycznia 2014

Tydzień Inspiracji - ZIMNO - odsłona 1

Witajcie Moi Mili,
tak jak zapowiadałam, w połowie miesiąca w tym roku startować będziemy zawsze na naszym blogu z Tygodniem Inspiracji. Zabawa jest Wam doskonale znana z zeszłego roku, ale niektóre zasady uległy pewnym zmianom, dlatego krótka informacja na ten temat poniżej :)

Tydzień Inspiracji trwa zawsze od 15 do 22 dnia miesiąca, do północy. To jest czas dla Was na wstawienie linka do posta z pracą przygotowaną specjalnie na nasze wyzwanie. Praca nie może być wcześniej opublikowana, natomiast może być zgłaszana także na inne bieżące wyzwania.

W tym roku naszą inspiracją będzie w każdym miesiącu jedno tylko słowo, które możecie zinterpretować na mnóstwo sposobów i w wielu papierowych formach - ograniczeniem jest wyłącznie Wasza wyobraźnia :) W tym miesiącu to słowo "ZIMNO" (ciekawe, czy wywołamy wilka... to jest zimę, z lasu ;)))

I jeszcze jedna ważna zmiana. Zwycięzcę Tygodnia Inspiracji wybiera nasz Design Team i otrzymuje on bon do sklepu na kwotę 50zł :))) Natomiast dwie osoby wyróżnione, które otrzymają od nas nagrody-niespodzianki (zestawy produktów ze sklepu), zostaną przez nas wylosowane. Chcielibyśmy w ten sposób zachęcić do udziału w naszej zabawie także osoby początkujące, które często nie są pewne swoich umiejętności - próbujcie swoich sił, bo tutaj liczy się przede wszystkim radość tworzenia i dobra zabawa :)

Uwaga - jeżeli w swojej pracy wykorzystacie produkty ze sklepu scrapki.pl, możecie także umieścić ją w naszej styczniowej Gościnnej Galerii - tutaj. Nie zapomnijcie wówczas tylko o umieszczeniu w poście naszego gościnnego banerka - znajdziecie go tu. Pierwsi goście są już z nami - cieszymy się bardzo i czekamy na kolejnych :)

A zatem, skoro już chyba wszystko jasne, startujemy!


Moja inspiracja, którą przygotowałam dla Was, to zimny scrap z odrobiną błękitu i szarości - ulubionych kolorów zimy.


Scrap powstał na zwykłym, białym kartonie kredowym, który został potraktowany warstwą gesso.
Następnie na całości rozprowadziłam turkusowo-niebieską mgiełkę. Na koniec dodałam kilka chlapnięć tą samą oraz niebieską mgiełką.
Na tak przygotowanym podłożu odbiłam stemple - szwy, które następnie zembossowałam na biało, aby nadać im wyrazistości. Stemple udają szwy maszynowe, co bardzo mi się podoba, bo ułatwia pracę i umożliwia zastosowanie praktycznie każdego koloru.


Kompozycję uzupełniłam kształtami z płótna Primy, które dla odmiany pokryłam glimmer mistami w szarości. Szarym akcentem jest również alfabet samoprzylepny Primy.


Na koniec dodałam kilka najjaśniejszych kryształków z zestawu Papermanii oraz brokat w kleju stickles, który wysycha nie zostawiając kleistej powłoki, dzięki czemu można go nanosić, gdzie się nam tylko podoba.
No i teraz pytanie za sto punktów, będzie jeszcze zima w tym roku czy już nie? ;)
Pozdrawiam
JaMajka

A tu szczegółowa lista użytych produktów ze sklepu scrapki.pl: 

Kolej na Was. Poniżej kolekcja inlinkz, za pomocą której możecie dodawać linki do postów na Waszych blogach. Nagrody czekają na Was, my czekamy na Wasze prace, a zima... chyba na zachętę ;) 

1 komentarz:

iluszka pisze...

Fantastyczny zimowy scrap! A zimę chyba wywołaliście bo dziś rano przywitał mnie biały puch :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)